Szukasz odbiorcy odpadów? Zamiast czasochłonnego przeglądania ofert rynkowych, skorzystaj z naszej bazy danych i optymalizatora!

Zlecenie odbioru lub przyjęcia odpadów
Przyjęcie odpadów
Kontenerowy odbiór odpadów
Przyjęcie odpadów

Przyjmujesz odpady? Zapisz się do naszej bazy a my dostarczymy Ci klientów. Zamieszczając cennik swoich usług, nie udostępniasz danych publicznie.

Kontenerowy odbiór odpadów

Świadczysz usługę kontenerowego wywozu odpadów? Reklamuj swoją ofertę na naszym portalu.

Zamów kontener lub znajdź punkt przyjęcia odpadów

Szukasz odbiorcy odpadów? Zamiast czasochłonnego przeglądania ofert rynkowych, skorzystaj z naszej bazy by znaleźć odbiorcę odpadów, który spełnia wybrane przez Ciebie kryteria (koszt, odległość transportowa, proces przetwarzania odpadów). System posiada wbudowany optymalizator, który wskaże Ci najtańszego odbiorcę przy uwzględnieniu kosztów transportu.

Oszczędzaj
Zero Waste
Dostęp 24h/7
Jakość usług

Przyjmujesz odpady? Zapisz się do naszej bazy

Klienci na rynku oczekują gotowych i zoptymalizowanych rozwiązań. Odpowiedz na potrzeby klientów, dodając ofertę swoich usług do bazy WASTE manager. Nie musisz obawiać się rywalizacji i manipulacji cenowej, zamieszczając cennik swoich usług, nie udostępniasz danych publicznie. Jedynie przekazujący odpady po zapoznaniu się z parametrami Twojej oferty, może odsłonić jej szczegóły. Zostaniesz poinformowany o wszystkich podmiotach, którym informacja handlowa zostaje udzielana. W każdej chwili możesz zmienić lub usunąć swój cennik. Zarejestruj się aby zobaczyć jak elastycznie możesz kształtować swoją ofertę, zachowując jej profesjonalny wygląd.

Marketing
Uczciwa konkurencja
Elastyczny cennik
Rating usług

Reklamuj swoje usługi wywozu odpadów

Świadczysz usługę kontenerowego wywozu odpadów? Reklamuj swoją ofertę na naszym portalu. Dzięki możliwości zdefiniowania obszaru działania, masz pewność, że Twoja oferta trafia do grona docelowych klientów. Formularz ogłoszenia zawiera istotne parametry usług, takie jak rozmiar kontenera, koszt usługi, rodzaj odpadów oraz informację o tym co nie może zostać wrzucone do kontenera. Klient ma możliwość filtrowania wyników po najważniejszych parametrach. Zarejestruj się i w prosty sposób przedstaw swoją ofertę.

Marketing
Profesjonalny formularz ofert
Dostęp 24/7
Rating usług